Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyUNESCOČeská inspiraceAktivní dovolenáJízdní řádyGEOFUN
     
Hlavní stránka » Spolupráce s námi a kontakty

 Spolupráce s námi a kontakty 

Cílem volnočasového portálu Ceske.Budejovice.info je komplexně informovat o možnostech trávení volného času v Českých Budějovicích. Dříve byl v jiném grafickém zpracování pod značkou inBudejovice a na doméně inbudejovice.cz provozovaný jako oficiální volnočasový portál Města České Budějovice.

Majitelem a provozovatelem je společnost World Media Partners, s.r.o. prostřednictvím informačního systému CZeCOT.

V případě, že jste provozovatelem volnočasového zařízení nacházejícího se v Českých Budějovicích, dosud s námi nespolupracujete a máte zájem toto změnit, zaregistrujte se prosím. Následně obdržíte na registrovanou e-mailovou adresu přístupové údaje do administračního rozhraní, které slouží k doplnění detailních informací o poskytovaných službách a fotografií.

Pokud chcete upozornit na nějakou akci v Českých Budějovicích či okolí, máte možnost ji zde zaregistrovat.

Případné dotazy je možné zasílat na e-mailovou adresu info@wmp.cz.

Zapojení ubytovacích zařízení do rezervačního systému

Zapojení ubytovacích zařízení do tohoto rezervačního systému je bezplatné, tedy bez jakýchkoliv vstupních či paušálních poplatků. Je účtována 15% provize ze zprostředkovaného a zrealizovaného obchodu (provize bude vypočtena ze základu ceny bez DPH a bude k němu připočtena platná sazba DPH).

Previo logoUbytovací zařízení mohou být zapojena do rezervačního systému prostřednictvím systému Previo. V tomto případě je nezbytné si vzájemně přes administraci spolupráci potvrdit (viz níže uvedený postup).

Jak s námi spolupracovat v rezervačním systému:

  • Jste zapojeni do systému Previo - prověřte, zda-li máte aktivovánu spolupráci s portálem CZeCOT (v menu Nastavení -> Previo partneři). Před aktivací zvažte, zda-li vaši ubytovací kapacitu nenabízet v režimu online, čímž od nás získáte více zprostředkovaných rezervací (online kapacity jsou nabízeny prioritně). 
  • Máte vlastní recepční software a nejste zapojeni do systému Previo - zapojte se do systému Previo, kde vaši kapacitu můžete nabízet v režimu online nebo offline. Pro vybrané recepční systémy je možné provést automatizované propojení a obsazenost nebudete muset ručně aktualizovat.
  • Nemáte vlastní recepční software - využijte možnosti Previa jako recepčního softwaru a aktivujte spolupráci s portálem CZeCOT.

 

Kontaktovat nás můžete také prostřednictvím tohoto formuláře:

Potvrďte, že nejste robot!

Povinné údaje jsou vyznačeny pomocí znaku *

Kontaktní formulář

Váš dotaz bude zpracován a odpověď Vám bude bez prodlení zaslána na Vaši emailovou adresu.