Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyUNESCOČeská inspiraceAktivní dovolenáJízdní řádyGEOFUN
     
Hlavní stránka » Kalendář akcí » Jaroslav KLM Klíma - Wild West Now!
Přidat do plánovače výletů akce Vyhledat jinou akci

 Jaroslav KLM Klíma - Wild West Now! 

Jaroslav KLM Klíma - Wild West Now! Fotografie z tripu po jihozápadu USA. Jdi na Západ, mladý muži! Ano, všechno to sice kdysi dávno začalo na východě, kam připluli nejprve snad Vikingové, pak i Kryštof Kolumbus a ostatní, teprve Západ ale vše završil a podtrhl. Západ, kdysi po právu nazývaný Divoký v tom nejhorším slova smyslu, je divoký i dnes. Dál divoce bohatne a sám dává divoce zbohatnout mnohým... celý popis

Jaroslav KLM Klíma - Wild West Now! Fotografie z tripu po jihozápadu USA. Jdi na Západ, mladý muži! Ano, všechno to sice kdysi dávno začalo na východě, kam připluli nejprve snad Vikingové, pak i Kryštof Kolumbus a ostatní, teprve Západ ale vše završil a podtrhl.

Západ, kdysi po právu nazývaný Divoký v tom nejhorším slova smyslu, je divoký i dnes. Dál divoce bohatne a sám dává divoce zbohatnout mnohým: možnostmi podnikání i všestranné relaxace, úžasnou přírodou s jejími fantasticky barevnými a širokoúhlými scenériemi, hromadami čistých i špinavých peněz, zážitky, sny, nadějemi, láskami... A třeba i jen krátkými, hluboce prožitými návraty do své pohnuté historie. Přijďte se zasnít a třeba i inspirovat!
Přístupné pro vozíčkáře Ne
Zdroj dat Kotva