Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyUNESCOČeská inspiraceAktivní dovolenáJízdní řádyGEOFUN
     
Hlavní stránka » Kalendář akcí » Zveme Česko na rande
Přidat do plánovače výletů akce Vyhledat jinou akci

 Zveme Česko na rande 

Krátký happening u příležitosti dne sv. Valentýna - utvoření srdce z účastníků, info o Manželských večerech, pozvání na ně. Diecézní centrum ve spolupráci s Iniciativou Manželské večery, Křesťanským společenstvím a Divadlem Vítka Marčíka zve happening Zveme Česko na rande u příležitosti svátku sv. Valentýna, patrona všech zamilovaných v Českých Budějovicích. Akci pořádáme v rámci Národního týdne manželství... celý popis

Krátký happening u příležitosti dne sv. Valentýna - utvoření srdce z účastníků, info o Manželských večerech, pozvání na ně. Diecézní centrum ve spolupráci s Iniciativou Manželské večery, Křesťanským společenstvím a Divadlem Vítka Marčíka zve happening Zveme Česko na rande u příležitosti svátku sv. Valentýna, patrona všech zamilovaných v Českých Budějovicích.

Akci pořádáme v rámci Národního týdne manželství, jehož motto je "Zabijáci manželství". Záměrem naší akce je vymezit se k mottu pozitivně, udělat vše pro to, aby manželství, resp. partnerský vztah nebyl ohrožen, ale dostalo se mu patřičné pozornosti. Akce je určena opravdu pro širokou veřejnost, pro každého, chceme oslavit to, že v člověku je dar umět opravdově a nezištně milovat.

V programu od 17,30

- vystoupí známý divadelník Víťa Marčík

- účastníci vytvoří na náměstí tvar srdce

- dozvíte se, co jsou Manželské večery

....zajištěn je prodej květin (za příznivého počasí)

....možná bude i tanec
Vstupné Bezplatný vstup
Zdroj dat Manzelskevecery.cz

Není známo přesné místo konání akce.