Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyUNESCOČeská inspiraceAktivní dovolenáJízdní řádyGEOFUN
     
Hlavní stránka » Kalendář akcí » Kudy z bludného kruhu násilí
Přidat do plánovače výletů akce Vyhledat jinou akci

 Kudy z bludného kruhu násilí 

DCR zve na přednášku Kudy z bludného kruhu násilí? PhDr. Anny Stodolové. Koná se v Barokním sále Jihočeského muzea (1.p.). Násilí se většinou všichni bojíme, ale stává se, že si ubližují lidé, kteří jsou si velice blízcí. V poslední době se mluví o násilí mnohem více, není to tabu téma. Je dobré se zamyslet nad mnohými otázkami, které s násilím souvisejí. Co je hněv? Můžeme se hněvat na ty, které... celý popis

DCR zve na přednášku Kudy z bludného kruhu násilí? PhDr. Anny Stodolové. Koná se v Barokním sále Jihočeského muzea (1.p.). Násilí se většinou všichni bojíme, ale stává se, že si ubližují lidé, kteří jsou si velice blízcí. V poslední době se mluví o násilí mnohem více, není to tabu téma. Je dobré se zamyslet nad mnohými otázkami, které s násilím souvisejí.

Co je hněv?

Můžeme se hněvat na ty, které máme rádi?

Proč se lidé chovají agresivně?

S jakými formami násilí se v partnerských vztazích a celých rodinách potkáváme?

Existuje násilí k v křesťanských rodinách?

Jak vystoupit z bludného kruhu násilí?

Ve své krátké přednášce chce přednášející alespoň částečně zodpovědět tyto otázky. Podělit se s posluchači o zkušenosti ze své práce s páry a jednotlivci, kteří se potýkají s násilím ve vztazích. Bude se věnovat i dotazům z této oblasti.

O přednášející: PhDr. Anna Stodolová, vystudovala jednooborovou psychologii na FF UK v Praze. Od roku 1996 pracuje v krizovém centrum SOS centrum Diakonie – SKP v Praze. Od roku 2017 je jeho vedoucí. Pracuje zde také jako psychoterapeutka v programu Stop násilí, který nabízí pomoc osobám, které mají problémy s násilím ve vztazích. Ve své soukromé praxi se věnuje individuální a párové psychoterapii.
Vstupné 50 Kč
Zdroj dat Manzelskevecery.cz